namioty-handlowe-vitabri-v3

Imprezy plenerowe są coraz popularniejsze, nie tylko wśród osób prywatnych. Spotkanie pod gołym niebem może okazać się oryginalnym pomysłem również na niejedną imprezę biznesową. Namiot z logiem firmy może przydać się również podczas targów tematycznych i stanowić ciekawy sposób na reklamę przedsiębiorstwa. W tym wpisie postaramy się odpowiedzieć na pytanie co opłaca się bardziej – zakup czy wynajem namiotów.

Jakie możliwości oferuje namiot?

Namiot to doskonały obiekt nie tylko z uwagi na możliwość wieloaspektowego zagospodarowania. Tego typu produkty cechują się lekkością konstrukcji, a także łatwością w montażu i demontażu. Z tego powodu namiot może pojawić się zarówno na prywatnej posesji, jak również w parku czy w zalesionym obszarze za miastem. 

Decydując się na urządzenie eventu pod gołym niebem warto zadbać o jak najwyższy komfort swoich gości. Dobrej jakości namiot może posłużyć zarówno jako główne miejsce odbywania się imprezy, jak również stanowić dodatkowy obszar dla organizatorów czy artystów prezentujących się w ramach wydarzenia. Namiot może stanowić również formę reklamy dla danego przedsiębiorstwa. jak widać, zastosowań namiotów jest naprawdę sporo, a w związku z tym warto rozważyć tego typu obiekt w kontekście organizacji eventów plenerowych.

Namiot – nie tylko na imprezę

Jedną z największych zalet namiotów jest ich niski koszt zakupu. Kolejnym aspektem determinującym popularność tego typu konstrukcji jest fakt, iż można ją zamontować dosłownie w każdym miejscu. Niewątpliwym atutem namiotów jest również ich uniwersalny charakter, a jednocześnie intrygująca estetyka. Z tego powodu mniejsze i większe hale namiotowe stanowią przedmiot zainteresowania nie tylko w kontekście prywatnych przyjęć. Dobrej jakości namiot lub hala namiotowa może posłużyć również jako miejsce na przyjęcie z okazji inauguracji nowego projektu, imprezy pracowniczej czy wielu innych eventów plenerowych. Ponadto, namiot może być przeznaczony również w kontekście użytkowym. Wodoodporna konstrukcja sprawia, iż pod jego dachem może znaleźć się prowizoryczna garderoba dla artysty czy też sprzęt elektroniczny. 

Zakup namiotu – kiedy będzie lepszym rozwiązaniem?

Większy czy mniejszy namiot wyróżnia się lekką konstrukcją, a także uniwersalnym charakterem. W związku z tym tego typu produkt można wykorzystać w szeroki sposób. Zakup firmowego namiotu będzie dobrym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw, które mają sporo pomysłów na wykorzystanie tego typu obiektu. Spersonalizowany namiot może znaleźć zastosowanie nie tylko w trakcie branżowych eventów. Sprawdzi się równie dobrze jako ekspresowe stoisko firmowe podczas targów, festiwali czy spotkań ze sponsorami. Namiot z logo firmy to rewelacyjny sposób na promocję własnego biznesu podczas niejednej imprezy masowej na świeżym powietrzu. Biorąc pod uwagę wyżej opisane aspekty może nasunąć się pytanie czy wynajem namiotów w ogóle się opłaca. Odpowiedź brzmi – oczywiście! 

Kiedy opłaca się wynająć namiot?

Wynajem namiotów jest rozwiązaniem dedykowanym dla tych, którzy chcą zorganizować jednorazową lub cykliczną imprezę np. raz do roku. W takim przypadku często traktuje się konstrukcje nie jako formę reklamy, ale jako obiekt typowo użytkowy. Większych rozmiarów wynajęty namiot może posłużyć chociażby jako miejsce do przechowywania sprzętu czy też obszar przeznaczony dla organizatorów czy artystów występujących w ramach wydarzenia. Wynajem namiotów to usługa zarezerwowana również dla osób prywatnych, planujących jednorazowe wydarzenie. Duże hale namiotowe sprawdzają się bowiem rewelacyjnie w kontekście takich imprez jak urodziny, komunia czy wesele. W takim wypadku wynajem namiotu jest dużo bardziej opłacalny, niż kupowanie własnego egzemplarza.

Od jakiej firmy kupić lub wynająć namiot?

Bez względu na to czy zechcesz kupić czy też wynająć namiot – warto postawić na sprawdzonego dostawcę. Vitabri to firma specjalizująca się w produkcji, sprzedaży oraz wynajmowaniu namiotów ekspresowych, spełniających najwyższe normy jakości. Namioty reklamowe tworzone są z myślą o jak największej precyzji, celem zapewnienia klientowi doskonałej ekspozycji kolorystyki i logotypu przedsiębiorstwa. Sprzedawane i wynajmowane przez firmę namioty wyróżniają się solidną, lekką konstrukcją, a także ciekawą estetyką. Decydując się na inwestycję w namiot lub też jego wynajem warto więc rozważyć skorzystanie z usług Vitabri.

Related Posts

1 Komentarzy

  • Rado
    1 października 2021

    Nie spodziwłem się że można wynając namiat. Może się kiedyś przydać 🙂

Average
5 Based On 1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *