kontener-magazynowy-seabox

Kontener magazynowy może kojarzyć się z czymś zarezerwowanym wyłącznie dla dużych firm transportowych, budowlanych oraz morskich. Jednak obecnie branża ta rozrosła się na tyle, że kontenery mogą okazać się świetnym rozwiązaniem w wielu innych dziedzinach, już nie tak oczywistych. Dowiedzmy się, czym są kontenery i gdzie przykładowo mogą okazać się pomocne!

Kontener magazynowy nie tylko jako magazyn?

Kontener to najprościej ujmując stalowa konstrukcja dostosowana do przechowywania towaru tak, aby zabezpieczyć go przed czynnikami atmosferycznymi oraz postronnymi osobami. Nie ma jednego uniwersalnego rozmiaru kontenerów, możesz spotkać małe, kompaktowe, które posłużą nawet jako dodatkowe pomieszczenie w ogrodzie, ale również te ponadgabarytowe o udźwigu sięgającym ponad 28 ton. Kontenery magazynowe stają się coraz bardziej uniwersalne. Oprócz przechowywania w nich towaru czy wykorzystywania do transportu mogą one również spełniać role: powierzchni biurowych, pomieszczeń mieszkalnych, miejsca na lokal usługowy/gastronomiczny. W Seabox istnieje możliwość dostosowania powierzchni kontenerów do tego, jakie ma mieć przeznaczenie np. poprzez wstawienie ścianek działowych lub okien. Kontener biurowo-magazynowy może posiadać oświetlenie, kaloryfer, połączenie z siecią, ocieplenie oraz wiele innych udogodnień. Pomieszczenie to nie różni się tak naprawdę od normalnego lokalu, a wiąże się z niższymi kosztami.

Wynajem kontenerów magazynowych

Nie musisz od razu decydować się na zakup. Obecnie możesz bez problemu wynająć kontener magazynowy. Jest to dobre rozwiązanie na start, kiedy jeszcze nie wiesz czy chcesz się decydować na zakup. To również świetna alternatywa, jeżeli potrzebujesz kontener na konkretny okres czasu, a potem nie chcesz zajmować się jego sprzedażą. W ofercie wynajmu odnajdziesz szeroki asortyment do wyboru, z którego na pewno wybierzesz ten odpowiadający ci najbardziej. Wynajmowany kontener może posłużyć jako chwilowy magazyn, przechowalnia lub środek do przetransportowania towaru.

Related Posts

1 Komentarzy

  • Gawel
    3 października 2021

    taki konter to chyba słonia nawet zmieści!! 😮

Average
5 Based On 1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *