pioro-na-prezent-parker

Prezent w formie pióra wiecznego to niezwykle uniwersalna propozycja podarunku zarówno dla bliskich ci osób, jak i tych, z którymi utrzymujesz formalne i oficjalne kontakty. Pióro to akcesorium dodające dużo klasy i elegancji, ale również usprawniające pisanie i pomagające zachować dbałość o kształt liter. Wśród wielu rodzajów, które można spotkać, pojawia się zagwozdka – jakie pióro wieczne będzie najlepsze na prezent?

Jakie pióro wieczne wybrać?

Aby prezent zachwycił osobę, którą chcesz obdarować, musisz na początek przeanalizować jej potrzeby piśmiennicze, a następnie sprawdzić dostępne rodzaje piór do pisania. Tak rozłożona na części sprawa, staje się banalnie prosta do rozwiązania! Potrzeby piśmiennicze możemy podzielić na trzy główne kategorie: amatora dopiero początkującego w pisaniu piórem, osobę korzystającą z pióra na co dzień oraz prawdziwego konesera piór wiecznych.

Pióro na prezent dla osoby piszącej sporadycznie

Dla pierwszego typu osób najlepiej wybrać pióra z niższej półki cenowej, gdyż początki nauki mogą prowadzić do szybszego niszczenia narzędzia. Dodatkowo również wybierając tańsze pióra, można zainwestować w różne rodzaje, które pozwolą na określenie preferencji danej osoby, czyli np. grubość stalówki, długość obudowy, wyprofilowanie, materiał z jakiego wykonana jest obudowa. Dobre pióro wieczne na prezent to takie, które będzie idealnie współgrać z ręką piszącego – jej wielkością, siłą nacisku. Jednym z narzędzi odpowiednich dla początkujących są pióra wieczne Parker IM.

Pióro na prezent dla osoby piszącej codziennie

Drugi typ, czyli osoba już pisząca piórem na co dzień, będzie miała wyrobione preferencje. Rozeznaj się, jakie pióra wybiera i czym się kieruje w tych decyzjach. Jeżeli chcesz jej zrobić niespodziankę, polecamy pióra wieczne z linii Parker UrbanRanking piór wiecznych zamykają stanowczo najbardziej ekskluzywne z nich, czyli pióra z serii Parker Duofold. Jest to linia piór kolekcjonerskich, która będzie perfekcyjnym prezentem dla prawdziwego kolekcjonera i entuzjasty piór oraz artykułów piśmienniczych.

Related Posts

2 Komentarzy

  • Kasia2
    3 października 2021

    Mam jedno pióro z Parkera i jestem mega zadowolona! Kupuje teraz każdemu na prezent 😀

  • Iza
    6 października 2021

    Ja chyba nigdy nie przekonam się do piór, ale długopisy parkera mogę śmiało polecić. Kupiłam już kilka na prezent 🙂

Average
5 Based On 2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *