zabrze-babyland

Sklepy dziecięce są bardzo popularne w naszych czasach, można w tam kupić dosłownie wszystko, czego trzeba maluchowi, temu co przyjdzie dopiero na świat, kilkulatkowi lub jeszcze starszym dzieciom.

Odwiedziny w takim sklepie, to marzenie niejednego kilkulatka, jednak mimo, że maluchy czasem odwiedzają takie sklepy, najczęstszymi gośćmi są przyszli rodzice, ci aktualni lub bliska rodzina i przyjaciele, chcący wybrać odpowiedni prezent dla dziecka lub zrealizować listę zakupów (często wyprawkę).

W stacjonarnym sklepie można kupić wszystko to, co jest niezbędne dla noworodka w tym odpowiedni i wielofunkcyjny wózek głęboko-spacerowy, fotelik samochodowy, który można z powodzeniem dopasować do wymagań oraz typu posiadanego auta, łóżeczko drewniane (stacjonarne) lub turystyczne, które można zabrać ze sobą w podróż, wanienkę w różnych kolorach, pościel, ochraniacze do łóżeczka, poduszki, rogaliki poduszki, akcesoria do karmienia dziecka, pielęgnacji niemowlęcia, zabawki (bezpieczne dla dzieci od urodzenia), ubranka i inne.

Sklep dziecięcy w swojej ofercie posiada również produkty przeznaczone dla starszych dzieci, mogą to być maty edukacyjne dla niemowląt, bujaczki, leżaczki, chodziki, kojce, nocniki, drabinki, podesty, butelki ze smoczkiem, kubki niekapki, zabawki przeznaczone do pchania, ciągnięcia, zabawki interaktywne z dźwiękiem, głosem, zabawki dla dzieci starszych 3+ (Lego Duplo), ubranka niemowlęce i dla starszych dzieci, pojazdy różnego typu, rowerki biegowe, wózeczki, lalki (wszystko dla dzieci 3+).

W sklepie dziecięcym nie brakuje również produktów i artykułów dla starszaków. Oferta wielu sklepów to gry planszowe, kreatywne zabawki (zestawy), pojazdy do zabaw jak samochodziki, samoloty często też zdalnie sterowane, samochody do jazdy bez lub z akumulatorem, hulajnogi, popularne lalki z akcesoriami, lalki bobasy, klocki Lego (mniejsze elementy), Technic i inne tego typu, instrumenty muzyczne, zabawki plastyczne, do wycinania, nawlekania itp.

Zapraszany na zakupy do sklepu dla dzieci Babyland (wcześniej Viki Wszystko dla Dziecka) w Zabrzu, ul. Roosevelta 54. Sklep w Zabrzu to największy sklep w regionie o powierzchni ponad 2000m2, w którym można kupić wszystko dla mamy i dziecka.

Related Posts

1 Komentarzy

  • Iwona
    13 października 2021

    Polecam!! Moje dzieciaki uwielbiają ten sklep :))

Average
5 Based On 1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *