prasowanie

Zachowanie pięknego wyglądu ubrań wymaga stosowania odpowiednich preparatów czyszczących oraz urządzeń, które zlikwidują ewentualne zagniecenia. Dla wielu osób prasowanie jest uciążliwym obowiązkiem. Zatem, jak usprawnić wykonywanie tej czynności?

Etui na deskę do prasowania

Pokrowiec stanowi idealne rozwiązanie w przypadku tradycyjnego żelazka lub stacji parowej. Dzięki niemu można w wygodny i komfortowy sposób uprasować wszystkie ubrania. Pokrowiec na deskę wykonany jest z bawełny wzmocnionej pianką o grubości 3 mm, zapewniającej odpowiednie prowadzenie żelazka. Etui wyposażono w elastyczny pasek, zapobiegający jego przesuwaniu. Pokrowiec na deskę do prasowania z łatwością można utrzymać w czystości, dodatkowo ciesząc się niezwykłą estetyką. Pokrowiec posiada również certyfikat, gwarantujący bezpieczeństwo użytkowania. Etui pokryto specjalną powłoką, odbijającą ciepło oraz parę, które wydobywają się z żelazka. Rozwiązanie to umożliwia prasowanie ubrań w niskiej temperaturze przy zachowaniu optymalnych i trwałych efektów pracy.

Deska z generatorem nadmuchu

Air Active Express M Leifheit stanowi idealne uzupełnienie stacji parowych. Deska wyposażona jest w system łatwego poślizgu, nadmuchu oraz odsysania powietrza. Rozwiązania te pozwalają skrócić czas prasowania przy zachowaniu tych samych efektów. Deska z generatorem nadmuchu wykonana jest z lekkiego i wytrzymałego tworzywa sztucznego. Dołączono do niej gniazdo elektryczne, kabel przyłączeniowy oraz specjalny uchwyt. System odsysania powietrza pozwala na usunięcie najtrudniejszych zagnieceń. Funkcja nadmuchu odprowadza natomiast nadmiar wygenerowanej pary. Łatwy poślizg niweluje ślady pozostawiane na tkaninie przez szwy lub guziki.

Chcąc ułatwić sobie prasowanie, warto zainwestować w funkcjonalne urządzenia i akcesoria. Duże znacznie ma również odpowiednia organizacja pracy. Wykorzystywane w sektorze modowym tkaniny, mają bowiem swoje wymagania pielęgnacyjne.

Related Posts

1 Komentarzy

  • Krysia
    5 kwietnia 2021

    Nie cierpię prasować, ale zawsze mi jakoś schodzi, gdy prasuje i oglądam M jak Miłość ;))

Average
5 Based On 1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *