zdjecie-glowne

Rowerek biegowy jest niemal koniecznym wyposażeniem dla każdego malucha, który wpływa na naukę równowagi i jego rozwój fizyczny. To idealna zabawka, która połączy przyjemne z pożytecznym. Świetnie sprawdzi się do codziennych spacerów, na których dziecko będzie rozwijać poczucie niezależności. Wybór rowerka biegowego lub jeździka trójkołowego to pierwszy krok do prawdziwej jazdy na rowerze z pedałami. Spraw dziecku radość i kup prezent na jego pierwsze urodziny. Poznaj wielofunkcyjny sprzęt Cariboo!

Rowerek biegowy dwukołowy dla dziecka. Niewielka waga, pompowane koła i wiele więcej

Rowerki biegowe przeznaczone są dla dzieci od 2 roku życia. Ten sprzęt waży około 3,5 kg co sprawia, że bez problemu zmieści się nawet w mniejszym bagażniku. Doskonała amortyzacja i pompowane opony zapewniają dziecku przyczepność na drodze i bezpieczeństwo zarazem. Rowerki Cariboo wzmocnią mięśnie, zwiększą wydolność organizmu i zadbają o poprawną koordynację ruchową u malucha. Dzięki niemu zobaczy ono świat z innej perspektywy niż z wózka dziecięcego. Zobacz kilkanaście modeli rowerków i wybierz ten właściwy!

Jeździki trójkołowe – doskonały wybór na pierwszy pojazd

Jeździki biegowe dla dzieci, które jeszcze nie potrafią poruszać się na rowerze, to doskonały wybór na pierwszy pojazd. Cieszą się dużą popularnością wśród rodziców, dziadków i osób bliskich, które szukają prezentu dla kilkuletniego malucha. Trójkołowce można użytkować na zewnątrz i wewnątrz budynków z racji pokrytych gumą kół. Zostały skonstruowane tak, aby dziecko mogło nauczyć się szybciej utrzymywania równowagi, stabilizacji oraz skręcania, które są ważne przy prawdziwym rowerze z pedałami. 

Jeździki z regulacją nachylenia kierownicy i wysokości siodełka z powodzeniem posłużą maluszkowi przez kilka lat. Dzisiejsze konstrukcje pojazdów są w pełni bezpieczne i stabilne, a dwa kółka z przodu ułatwiają wsiadanie i zsiadanie z jeździka biegowego. Po prostu musisz go mieć!

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *