ładowarka

Szukasz najlepszego smartfona z funkcją bezprzewodowego ładowania? Sprawdź kilka modeli docenianych przez osoby, które z nich korzystają. Wybór dobrze ocenianego urządzenia pozwoli cieszyć się bezawaryjnym użytkowaniem przez długi czas. Zanim zaczniesz zastanów się nad funkcjami, których szukasz w takim sprzęcie. Decyzja powinna być oparta przede wszystkim na indywidualnych potrzebach. Bez względu na to, jakie masz wymagania, przedstawiona lista na pewno zawiera ładowarki, które je zaspokoją.

Ładowarki bezprzewodowe wysokiej jakości

Ładowarka samochodowa Qi 15W ma wbudowany uchwyt na telefon. Kompatybilna jest z telefonami iPhone SE/11/Pro/Xs/Max/XR/8 Plus. Dla sprzętów z systemem Android od producentów takich jak Samsung, Huawei, Xiaomi, LG dobrą opcją będzie bezprzewodowa ładowarka X31. Jest stabilna i posiada możliwość regulacji. Pozwala to na dowolne obracanie telefonu i łatwe użytkowanie jedną ręką. Takie urządzenie błyskawicznie naładuje każdy nowoczesny telefon z Androidem, który jest kompatybilny z technologią qi 15W. Jednak właściciele starszych modeli nie muszą się martwić, gdyż X31 obsługuje również standardowe ładowanie bezprzewodowe 5W.

Dobrą jakość i szybkość ładowania może zapewnić też model TiTok X31. Ciekawą funkcją tego urządzenia jest obrotowy przegub kulowy, który zapewnia idealny kąt widzenia i pozwala szybko przełączać się pomiędzy widokiem pionowym i poziomym. Solidne mocowanie bezpiecznie trzyma smartfon lub GPS na otworze wentylacyjnym samochodu. Naklejka magnetyczna znajduje się już w zestawie razem z zaciskiem, kablem i instrukcją obsługi.

Nowoczesne rozwiązania

Ciekawą opcją jest Sterylizator Superia UV z bezprzewodową stacją ładującą do smartfonów. To urządzenie oferuje pewnego rodzaju aromaterapię przeciw wirusom i bakteriom dla telefonów. Sprzęt ma funkcje dezynfekcji różnych elementów i może być wykorzystywany jako ładowarka samochodowa. Umożliwia codzienne oczyszczanie smartfona z bakterii. Wystarczy tylko wieczorem umieścić telefon w kapsule, zamknąć pokrywę i nacisnąć przycisk. Dzięki czterem żarówkom UV zarazki zostaną usunięte w niecałe pół godziny. Urządzenie jest kompatybilne z iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XR, iPhone 11, iPhone XS MAX oraz Samsung S9.

Funkcja aromaterapii wymaga tylko umieszczenia kilku kropel olejku eterycznego w otworze wewnątrz urządzenia. Można to zrobić za pomocą specjalnego zakraplacza, który umieszczany jest w opakowaniu całego zestawu. Zaraz po tym można cieszyć się czystym telefonem i odświeżonym powietrzem. Sterylizator UV jest więc wielofunkcyjnym urządzeniem, które zadba o czystość używanych przedmiotów. Oprócz ładowania telefonu można go użyć do dezynfekcji okularów, biżuterii czy kluczy.

Bezpieczne i kompaktowe ładowarki

Jeśli szukasz ładowarki, która zajmuje mało miejsca, to świetnym modelem jest stacja ładująca Zhike 4. Kompatybilna jest z większością smartfonów, a także z zegarkami iWatch. Wyposażona jest w dodatkową podkładkę termiczną, która zmniejsza kontakt między telefonem a urządzeniem, co pozwala uniknąć przegrzania. Funkcja szybkiego ładowania sprawi, że korzystanie z tego modelu będzie o wiele przyjemniejsze. Dodatkowo możliwe jest ładowanie dwóch telefonów jednocześnie. Jest to idealna opcja do sypialni, gabinetu czy biura.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *

Array