jeansdzins4

Kobiety kochają modę, ale i moda kocha kobiety, zatem jest to miłość w pełni odwzajemniona. Niewątpliwie wśród spodni największą popularnością cieszą się jeansy i właśnie tym spodniom przyjrzymy się w naszym krótkim poradniku. Zatem z czym najlepiej zestawić takie spodnie, aby dobrze się prezentować, ale i świetnie wyglądać?

Jeansy- świetny wybór niezależnie do typu sylwetki

W przeciwieństwie do wielu rodzajów spodni jeansy mają tę przewagę nad nimi, że są ponadczasowe. Moda przemija, a styl i jeansy zawsze pozostają, wszak spodnie jeansowe damskie wpisują się w ponadczasową klasykę, ale i są jej synonimem. Oczywiście na przestrzeni lat moda na super biodrówki zmieniała się na modę na super wysoki stan. A trzeba wiedzieć, że krojów jeansów jest naprawdę sporo. Skoro już wspomnieliśmy o biodrówkach to nadal wiele pań uwielbia ten krój spodni, choć nie są już tak modne jak kilka lat temu to jednak nadal bez obaw można je nosić. Tutaj trzeba jednak pamiętać, że takie jeansy są bardzo wymagające, otóż, aby dobrze się w nich prezentować trzeba mieć nienaganną sylwetkę i niską bieliznę. Zdecydowanie lepszym wyborem są modele z wysokim stanem, które pasują każdej kobiecie, wszak podkreślają wszystkie walory sylwetki, czyli talię i biodra, a przy tym optycznie wyszczuplają. Ale jeżeli lubicie nieco bardziej męski styl to polecamy wam boyfriendy, które także są obłędne. Szeroki wybór znajdziemy w https://diversesystem.com/pl/ona/spodnie-jeans.

Z jakimi ubraniami zestawić jeansy?

Trzeba przyznać, że jeansy są spodnimi bardzo uniwersalnymi, gdyż można je zestawiać naprawdę z wieloma rodzajami odzieży. Jeżeli lubicie miejskie stylizacji i niezależnie czy idziecie na zakupu czy na uczelnie chcecie wyglądać dobrze to polecamy wam zestawienie prostych spodni z wysokim stanem z koszulką basic. Do tego oczywiście mokasyny oraz dresowa marynarka i doskonały efekt gwarantowany. Jeżeli jednak jesteście bardziej miłośniczkami luźnego stylu to koniecznie postawcie na jeansy boyfriendy bądź też szwedy, do których dobierzcie top, a na górę asymetryczną, rozpinaną bluzę. Z kolei jeżeli chcecie łączyć elegancję z nutą miejskiego luzu to postawcie na jeansy w kolorze czarnym, do których dobierzcie koszule taliowaną oraz elegancją marynarkę także o taliowanym kroju. Jeszcze tylko szpilki na wysoki połysk w kolorze granatowym i formalny look jest gotowy.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *