lustra-wymiar

Dawniej lustra wykorzystywane były wyłącznie w celu zobaczenia własnego odbicia. Współcześnie, chociaż nadal zawieszane są w łazienkach i przedpokojach, wykorzystywane są także jako element dekoracji wnętrz. Jak z ich pomocą zaaranżować mieszkanie lub dom? Sprawdź nasze pomysły! Lustro można zawiesić czy przymocować nie tylko w łazienkach, czy w przedpokoju. Obecnie projektanci wnętrz stosują je niemal we wszystkich wnętrzach domu. W jaki sposób?

Lustro w sypialni

Pomieszczeniem, w którym chętnie wykorzystywane są lustra, jest sypialnia. Lustrzane tafle znajdują tu zastosowanie zarówno funkcjonalne, jak i dekoracyjne. Jak wykorzystać lustra w aranżacji sypialni? Możesz zdecydować się na lustro nad toaletką, ale także na lustro wielkoformatowe, które posłuży do przeglądania się w kolejnych stylizacjach.

Jeśli planujesz zabudowę garderoby od sufitu po podłogę, możesz – wzorem projektantów wnętrz – zdecydować się na lustrzane fronty na wymiar. Nie tylko rozjaśnią one wnętrze, ale też optycznie je powiększą. W sypialni możesz też zastosować lustra na wymiar na ścianie za wezgłowiem łóżka lub na suficie.

Lustra w salonie

Salon jest pomieszczeniem, w którym również z powodzeniem można wykorzystywać lustrzane tafle. Jeśli pokój dzienny połączony jest z jadalnią, naturalnym miejscem na lustro będzie ściana nad tzw. bufetem. Rozwiązanie to sprawdzi się zarówno we wnętrzach urządzonych w stylu klasycznym czy tradycyjnym, jak i w nowoczesnym czy skandynawskim.

Lustra w salonie możesz umieścić też na ścianie – wśród obrazów lub jako samodzielne dekoracje. Pamiętaj, że tafle lustrzane odbijają światło naturalne wpadające z okien, a także sztuczne z lamp. Dzięki temu rozświetlają pomieszczenie i sprawiają, że wydaje się ono większe, niż jest w rzeczywistości. Do wyboru masz gotowe lustra lub wycinane na wymiar lustra w modnych kształtach koła czy elipsy.

Lustra w łazience

Sposobów na wykorzystanie luster w łazience jest naprawdę wiele. Podstawowy polega na umieszczeniu tafli lustrzanej nad umywalką. Do wyboru masz lustra w ramach lub bez ram, np. przyklejane lustra na wymiar (Wrocław i okolice może zaopatrzyć się w naszym zakładzie). Podobnie jak w przypadku sypialni możesz też zdecydować się na meble z lustrzanymi frontami.

Jeśli łazienka jest bardzo mała, powiększysz ją optycznie lustrem na całej ścianie. W tym celu skontaktuj się ze specjalistami, którzy właściwie obmierzą ścianę, zwymiarują lustro i prawidłowo je zamontują. Dla urozmaicenia efektu możesz zdecydować się na połączenie kilku typów luster w jednej aranżacji, np. klasycznej tafli z lustrem przyciemnianym.

Lustra na wymiar – Wrocław i okolice

Jeśli potrzebujesz lustra na wymiar Wrocław i okolice obsługiwane są przez profesjonalistów, takich jak, chociażby Michał Siwek. W naszej firmie zamówisz dokładnie taką taflę lustrzaną, jaką sobie wymarzysz. Skontaktuj się z nami. Dobierzemy odpowiedni rozmiar i podpowiemy, jakie rozwiązania sprawdzą się w konkretnym  przypadku. Oferujemy też profesjonalny montaż. Na lustrach znamy się jak mało kto!

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *