główne_20221130155332_pexels-photo-1159334.jpeg

Prostowanie keratyna cena — ten profesjonalny zabieg pozwala na długotrwałe wygładzenie oraz wyprostowanie Twoich włosów. Sprawdź nasze rady i dowiedz się, w jaki sposób się go wykonuje! 

Profesjonalnie prostowanie keratyna cena to doskonały wybór dla wszystkich miłośniczek gładkich, lśniących włosów. Szczególnie dobrze sprawdzi się w przypadku włosów falowanych. Jeśli masz dosyć codziennego prostowania, keratyna to zabieg dla Ciebie! 

Kto może skorzystać z zabiegu keratynowego prostowania włosów?

Najczęściej klientkami decydującymi się na keratynowe prostowanie włosów, są właścicielki puszących się fal lub chaotycznych loków.

Prostowanie keratyna cena wynika przede wszystkim od długości oraz gęstości włosów. Fryzjer w trakcie zabiegu musi wprasować tę keratynę w poszczególne pasma. W tym celu korzysta ze specjalnego żelazka rozgrzanego do 230 stopni. 

Jakie działanie ma keratynowe prostowanie włosów?

Podczas zabiegu wykorzystuje się keratynę, czyli białko naturalnie występujące we włosach. 

Wprowadzając ją do wnętrza włosa, można skutecznie uzupełnić wszelkie ubytki oraz uszkodzenia. Dzięki temu włosy będą gładkie, lśniące oraz bardziej elastyczne. Efekt prostowania jest w pewnym sensie skutkiem ubocznym dociążonych włosów. Utrzymuje się on nawet do pół roku, pod warunkiem stosowania odpowiedniej pielęgnacji również w warunkach domowych. 

Czy keratynowe prostowanie jest bezpieczne dla włosów?

Głównym celem zabiegu keratynowego jest odbudowanie struktury włosa. Intensywna regeneracja ogromnie wpływa zarówno na wygląd, jak i kondycję włosów. 

Jeśli jesteś zainteresowana zabiegiem  i chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje keratynowe prostowanie włosów, sprawdź: amazonkeratin.pl/2022/03/12/keratynowe-prostowanie-wlosow-ile-kosztuje/

Czy prostowanie włosów keratyną można wykonać w domu? 

 Obecnie dostępne są zestawy zawierające odpowiednie kosmetyki, które w połączeniu z domową prostownicą mogą dać efekt zbliżony do profesjonalnego prostowania. Konieczne jest jednak doświadczenie w prostowaniu włosów, mocna prostownica, a najlepiej także ktoś do pomocy. 

Keratynowe prostowanie włosów jest jednym z chętniej wykonywanych zabiegów. Zapewnia trwały, zdrowy wygląd włosów. Ma także dobroczynny wpływ na ich kondycję. To doskonały wybór dla wszystkich posiadaczek puszących się włosów, które mają dość codziennego prostowania. 

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *

Array