pudelkonaciasto

Wiele specjałów na wesele przygotowywanych jest nieco „na wyrost”, gdyż wychodzi się z założenia, że lepiej zrobić nieco więcej jedzenia, niż miałoby go zabraknąć. Bardzo często po upieczonych kilku solidnej wielkości blachach ciast, część tego przysmaku zostaje po weselu niezjedzona. Nic jednak nie powinno się marnować! W końcu można zapakować te słodkości gościom do domu! Ale w co?

Dlaczego warto mieć pod ręką pudełka na ciasto weselne?

Ciasta weselne pakowane na wynos dla gości to nie tylko sposób na to, by nie zmarnować jedzenia. Wiele par młodych decyduje się na upieczenie różnych ciekawych smakołyków głównie po to, by osłodzić przybyłym na wesele osobom ten wieczór, ale również w celu podziękowania im za świetną zabawę. Dla gości, którzy przyjdą pożegnać się z młodymi po weselu, warto mieć pod ręką pudełka na ciasto weselne – by szybko móc zapakować im kilka kawałków na drogę. Po zakończonym weselu, gdy goście wstaną z łóżek zmęczeni, widok ciasta, które może im uprzyjemnić kolejny dzień lub stać się wstępem do poprawin, na pewno poprawi im humor!

Jakie pudełko wybrać?

Warto postawić na design pudełka spójny ze stylistyką całego wesela. W modzie są na przykład wszelkie wzoru boho lub rustykalne, które nie tylko wiążą się z łatwymi w przygotowaniu i niedrogimi kompozycjami, ale również są miłe dla oka – również w wersji drukowanej. Pudełko na kilka kawałków ciasta o wymiarze standardowo wybieranym w Kartkowni, czyli 18,1 x 13,5 x 9 cm wykonane jest z wysokiej jakości kartonu, który nie deformuje się pod wpływem ciężaru ciasta ani nie przemaka. Na jego powierzchni tradycyjnie umieszcza się nie tylko efektowny drukowany dekor w wybranym kolorze, ale również imiona czy inicjały państwa młodych i datę ślubu. Dzięki temu ciasto w takim pudełku przestaje być zwykłym ciastem, a staje się podwieczorkiem o wyjątkowym charakterze!

Czy pudełka na ciasta weselne nadają się do przechowywania ciasta?

Pudełko na ciasta weselne jest wytwarzane z myślą o tym, by łatwo było składować jego większe ilości w formie złożonej, na płasko, oraz o szybkim, bezproblemowym rozłożeniu. Trójwymiarowe pudełko z wygodnym zginanym zamknięciem projektuje się z myślą o tym, aby w godzinach, w których większość gości żegna się już po weselu, móc szybko nałożyć im kilka kawałków ciasta i serdecznie podziękować za przybycie. Zazwyczaj ciasta przygotowuje się do zabrania przez gości tuż przed ich wręczeniem – dzięki temu tłuste i wilgotne masy nie powodują przesiąknięcia kartonu. Dobrej jakości pudełka na ciasta weselne pozwolą na przechowywanie ciasta w takiej postaci do kilku godzin. Trzeba jednak pamiętać o tym, by po przybyciu do domu jak najszybciej przełożyć je do innego pojemnika i wstawić do lodówki, ponieważ pudełko nie jest przeznaczone do długotrwałego przetrzymywania w nim ciast. Warto zadbać o taki miły dla oka dodatek do weselnej uroczystości. Dzięki ciastu wręczonemu w efektownym pudełku zamiast serwetek czy plastikowego pojemnika goście poczują się docenieni i ważni, a to rezultat, o który powinien dbać każdy organizator wesela!

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *