przechwytywanie

Praca w sektorze handlowo – usługowym to podejmowanie decyzji, które przyniosą zyski firmie.

Nie są one to tylko te związane z wyborem produktów do sprzedaży, wdrażaniem reklam. Przedsiębiorca, który na co dzień zajmuje się sprzedażą powinien także dbać o wdrażanie innowacji, które będą pozytywnie wpływać na jakość i czas obsługi klienta. Pomocne mogą być różne urządzenia, programy, a także platformy usprawniające pracę np. ErpBox.

Menedżer Allegro – tak funkcjonalny, jak wszechstronny

Allegro jest platformą pośredniczącą w zakupach internetowych. Dziś, kiedy e-zakupy są tak popularne – potrzeba narzędzi , które będą wspierać sprzedawcę, pomagać mu w szybkiej obsłudze klientów, w kontaktach z nimi. Równie ważne jest sprawne kompletowanie zamówień, uczestniczenie w procesie dostawy czy kontroli (zwłaszcza dostępności produktów). Jednym z “pomocników”, programów wspierających sprzedawcę jest menedżer Allegro. Dzięki niemu potrzebne informacje związane z e-sprzedażą będą znajdować się w jednym miejscu. Z pewnością pozwoli to na odpowiednio szybkie odszukanie ich, gdy nastąpi taka potrzeba. 

Menedżer Allegro to także:

  • przejrzysty widok cenników przesyłek,
  • możliwość wyróżnienia aukcji spośród innych (dzięki zastosowaniu odpowiednich opcji),
  • proces akceptacji nowych funkcji wariantów, które okazują się potrzebne (mogą prosić o to np. osoby pragnące kupić przedmiot lub usługę),

Menedżer Allegro ułatwia pracę sprzedawcom również przez możliwość zastosowania wielowariantowości. Jej włączenie to czynność prosta, przynosząca korzyści, ułatwiająca poruszanie się po serwisie, zakup odpowiednich produktów.

ErpBox+menedżer Allegro: idealne połączenie?

Sprawniejsza praca to także możliwość docierania do różnych grup klientów, uzyskanie odpowiedniej ilości czasu na promowanie produktów na różnych kanałach (np. na Amazon, eBay czy sklepie online). Wystarczy zrobić ten jeden, najważniejszy krok: postawić na integrację ErpBox+Allegro i przetestować działanie menedżera Allegro – więcej na ten temat można też przeczytać tutaj: https://www.erpbox.pl/poradnik-dla-przedsiebiorcow-na-allegro-menadzer-aukcji-w-erpbox-i-jego-mozliwosci/. 21 dni to wystarczający czas na sprawdzenie funkcjonowania platformy.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *