taxon

Wszystkie formalności Twojej firmy pod ręką w Twoim telefonie? Wszystko załatwiane za pomocą kilku kliknięć? Teraz to możliwe! Wystarczy, że wybierzesz aplikację Taxon dla nowoczesnych przedsiębiorców. Skończą się uciążliwe wizyty w biurze rachunkowym – od teraz obieg dokumentów przy użyciu aplikacji szybki wygodny i bezpieczny. Postawiliśmy na przystępność i prostą obsługę. Bez problemu wystawisz fakturę i połączysz się ze swoim księgowym. To nowy wygodny sposób prowadzenia biznesu. Sprawdź co jeszcze ma do zaoferowania program do darmowych faktur Taxon.

Program do faktur Taxon – oszczędzaj czas i pieniądze

Taxon to aplikacja dla przedsiębiorców, którzy szukają nowoczesnych rozwiązań pomagających zminimalizować formalności. Z Taksonem wystawianie faktur przestanie być karkołomnym zajęciem. Wszystkie rozliczenia z klientami będziesz mógł wykonać za pomocą swojego telefonu. Zniknie też problem wiecznego szukania starych faktur. Wszystko zapisane w jednym miejscu, bardzo łatwo da się znaleźć konkretną fakturę z danego okresu. Zapewni to współprace na najwyższym poziomie, a Tobie pozwoli przede wszystkim zaoszczędzić cenny czas. 

Aplikacja Taxon – mnogość funkcji

Taxon zezwala na wystawianie faktur zarówno w języku polskiem jak i angielskim oraz w wielu walutach, co oznacza, że sprawdzi się w różnego rodzaju firmach. Nie ma znaczenia, że prowadzisz biznes międzynarodowy. Aplikacja wciąż jest dla Ciebie!. Szeroki wybór funkcji pozwoli na wystawianie: faktur krajowych, rachunków krajowych bez VAT, faktur korekt, faktur zaliczkowych czy faktury marża/vat. Dostajesz również funkcję wystawienia faktury ponownie, zmiany statusów faktury oraz dostęp do historii zmian faktury. Nasze narzędzie to kompleksowa pomoc w obsłudze księgowości. Fakturowanie Nigdy nie było tak proste!

Nasz prosty program do faktur online to szereg funkcji, które ułatwiają użytkownikowi prowadzenie firmy. Co miesiąc otrzymasz kompletny bilans finansowy Taxon przedstawiający dokładny raport wydatków i przychodów. W bardzo prosty sposób dodasz kontrahentów i połączysz ich z aplikacją po NIP z bazy GUS. 

Nowoczesna księgowość – tylko z naszą aplikacją

Połączyć program możesz również ze swoim biurem rachunkowym, co pozwoli na swobodny przepływ dokumentów i ułatwi komunikację. Zawsze będziesz mógł skontaktować się z zaufanym księgowym, dzięki czemu nigdy nie zostaniesz zaskoczony przez sytuację związaną z finansami i podatkami. Pomoc jest na wyciągnięcie ręki. Ustawienie automatycznego przesyłu faktur sprawi, że biuro natychmiast wiedzieć będzie o każdej wystawionej fakturze, dzięki czemu rozliczenia będą błyskawiczne. 

Rozliczenia z księgowością również mogą być wykonywane przez apkę, co całkowicie wyeliminuję potrzebę stacjonarnych wizyt. Zamiast podróży i stania w korkach możesz skupić się na rozwoju swojej firmy i sprawach prywatnych. Postaw na nowoczesność i wygodę! Już dziś pobierz nasz program do faktur bez vat.

Related Posts

3 Komentarzy

 • Karol
  1 lipca 2021

  Korzystałem z darmowych programów, jednak moim zdaniem nie jest to dobre rozwiązanie, bo zwykle takie programy mają ograniczoną funkcjonalność. Lepiej zapłącić za profesjonalne rozwiązanie, w moim przypadku świetnie sprawdza się faktura-online.pl – program ma wszystkie potrzebne funkcje, a cenowo jest bardzo przystępny.

 • Adam
  7 lipca 2021

  Niby bezpłatny program ale tylko dla podstawowych funkcji, doszukać się cennika graniczy z cudem, mało transparentna ta firma.

 • Jacek
  8 lipca 2021

  Taxon daje rady. Obecnie uważam appkę za najlepszą na rynku w segmencie prostych i datmowych aplikacji do faktur. Mam nadzieje, że to sie nie zmieni

Average
5 Based On 3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *