lavard_campaign_21_6966_2

Moda męska notuje współcześnie dynamiczny rozwój. Coraz więcej mężczyzn pieczołowicie tworzy swoje codzienne zestawy w oparciu o najnowsze trendy. Dzieje się tak dzięki upowszechnianiu się rozmaitych krojów, tkanin oraz dodatków. Duże znaczenie ma wykreowanie stylu smart casual, który promuje elegancję w codziennych sytuacjach.

Moda męska notuje współcześnie dynamiczny rozwój. Coraz więcej mężczyzn pieczołowicie tworzy swoje codzienne zestawy w oparciu o najnowsze trendy. Dzieje się tak dzięki upowszechnianiu się rozmaitych krojów, tkanin oraz dodatków. Duże znaczenie ma wykreowanie stylu smart casual, który promuje elegancję w codziennych sytuacjach. Panowie coraz odważniej sięgają po niedoceniane wcześniej elementy ubioru oraz łączą tkaniny i kolory. Dużą rolę odegrało upowszechnianie się wpisów o modzie męskiej, które są zasobem ciekawych inspiracji. Kluczową rolę w urozmaiceniu codziennego ubioru stanowią dodatki. To one decydują o tym jak finalnie prezentuje się stylizacja. Najważniejsze z nich to krawat i pasek. Przyjrzyjmy się najnowszym propozycjom dodatków, które będą królować w ubiorze męskim tej wiosny.

Dodatkiem, który zdobi wszystkie eleganckie i formalne stylizacje krawat. Wiele lat temu był militarną chustą wiązaną pod szyją. Błyskawicznie stał się powszechnie noszony w eleganckim ubiorze. Aktualnie występuje w kilku rodzajach, które mają znaczący wpływ na jego formalność. Kluczową rolę pełni materiał i jego wzór. Wyróżniamy krawaty szerokie oraz wąskie, tzw. „śledzie”. Istnieją krawaty jedwabne oraz te z mikrofibry. Sznytu nadają im wiązania, wśród których wymienić należy 3 najczęstsze. Mowa o węźle typu Windsor, four in hand oraz węźle św. Alberta. Tym powszechnie obserwowanym u polityków oraz celebrytów jest węzeł typu Windsor. Kolejnym przykładem jest typ „prosty”, który wiąże się tak, aby otrzymać charakterystyczną łezkę poniżej węzła. Wielu Panów ceni bardziej eleganckie rozwiązanie, czyli muszkę. Jest ona obowiązkowym elementem stylu white tie oraz black tie. Aktualnie jest noszona nie tylko z frakiem czy smokingiem, ale także z garniturem oraz w zestawach koordynowanych. Muszka opanowała ubiór formalny, a także zestawy smart casualowe z kamizelką i jeansami. Można śmiało stwierdzić, że muszka cieszy się obecnie ogromną popularnością. Dzieli się na modele gotowe do założenia. Obecnie mucha coraz częściej pojawia się w codziennej modzie miejskiej. Świetnie wygląda w zestawach z białą koszulą i szelkami

W okolicy zdominowanej przez krawat lub muchę znajduje się także poszetka. Czym ona właściwie jest i dlaczego mylona jest z brustaszą? Ta druga, czyli brustasza to mała kieszonka marynarki, znajdująca się na lewej piersi oraz przeznaczona do noszenia poszetki. Jej głównym zadaniem jest zdobić i podkreślać elegancję. Często spotykany błąd to noszenie w brustaszy kwiatu, ponieważ jego miejsce jest w butonierce. Z kolei poszetka to chusteczka wykonana z jedwabiu lub innego, delikatnego materiału o subtelnym połysku. Poszetka w wyraźny deseń oraz jasne kolory nadaje się do noszenia w dzień. Podczas wymagających nienagannego wyglądu okazji dopuszcza się wyłącznie białą poszetkę. W ubiorze eleganckiego mężczyzny istnieje zasada, że poszetka powinna być spójna z krawatem, ale należy unikać identycznego wzoru. To ważne, aby nie dominować swojego ubioru przesadzonymi dodatkami.

Kolejnymi elementami ubioru męskiego, które noszą panowie są pasek oraz szelki. Są one swoimi zamiennikami, choć znacznie popularniejszy jest pasek. Większość panów wybiera skórzany pasek jako codzienny element swojego ubioru. Ma on za zadanie podtrzymać spodnie w odpowiednim miejscu. Często ma charakter biżuterii, która dyskretnie wyeksponowana może nadać stylizacji szyku oraz luksusowego sznytu. Mniej popularne są szelki. Można śmiało stwierdzić, że wracają do mody, ponieważ swój debiut miały wiele lat temu. Mają zastosowanie do spodni, które nie mają szlufek. Wyróżnia się szelki zapinane na tzw. „żabki”, a także te tworzące literę X. Najczęściej łączą się z muszką i w takiej formie coraz częściej można zaobserwować je w ślubnej modzie męskiej oraz ubiorze casualowym. To zyskujący popularność trend, który może odmienić styl nie jednego mężczyzny. Warto je posiadać w swojej kolekcji.
Najciekawszym w ostatnich latach trendem są ozdobne skarpetki. Panowie wykonujący różne zawody decydują się na ubarwienie swojego ubioru w barwne akcenty. Wybór jest ogromny, zaczynając od fikuśnych printów lub kontrastowych wzorów geometrycznych. Upowszechniające się krótsze nogawki świetnie łączą się z kolorowymi skarpetkami. Mogą być niebanalnym detalem w ubiorze biznesowym. Dzięki nim każda stylizacja staje się spersonalizowana i pozwala wyrażać siebie.

Lavard od lat pozostaje ambasadorem klasycznej mody męskiej. To firma , która odznacza się uznaniem, tradycjami oraz wysokim kunsztem krawieckim. Marka Lavard stawia na kompleksowy ubiór mężczyzny, dlatego poza flagowymi okryciami wierzchnimi oraz garniturami w swojej ofercie proponuje także liczne akcesoria, które wyróżniają się klasycznym sznytem. Stylowe dodatki mogą uzupełniać stylizacje, którym nadadzą zupełnie innego wyglądu. Są również ciekawą propozycją na prezent. Kolekcja modnego mężczyzny z pewnością nie może się obyć bez tradycyjnego, skórzanego paska, wyrazistej i kolorowej poszetki czy zabawnych skarpet.

Related Posts

2 Komentarzy

  • Piotrek
    2 maja 2021

    Pasek od marki lavard dostalem od mojej dziewczyny na dzien chlopaka i faktycznie jest superancki

  • 3 stylizacje dla mężczyzny na pierwszą randkę -
    5 maja 2021

    […] Połączenie klasyki z nowoczesnością to bardzo dobra opcja na pierwszą randkę. Założenie marynarki na dobrze dopasowany i co ważne, wyprasowany t-shirt w połączeniu ze spodniami w wersji slim, to bardzo dobry pomysł na zaimponowanie kobiecie na pierwszej randce. Mamy nadzieję, że nie musimy Ci przypominać o tym, żeby wszystkie te ubrania były czyste i dobrze dopasowane do siebie.Co do spodni, to warto dobierać takie, które nie będą jeansami, bo one są zbyt uniwersalne, a tym samym nie zawsze pasują do nich buty sportowe. Proponujemy ci joggery w różnych kolorowych wersjach czy też chinosy, które zawsze sprawdzą się na pierwszym spotkaniu i sprawią, że będziesz się prezentować bardzo dobrze. Oczywiście, nie możesz „przechylić wahadełka” w drugą stronę i starać się być bardzo ekstrawaganckim poprzez swój strój. Postaraj się być elegancki, a zarazem nowoczesny. Warto dobrać zwykły, klasyczny biały t-shirt i czarną marynarkę. Takie tradycyjne połączenie sprawi, że zostaniesz odebrany w oczach kobiety, jako mężczyzna, który potrafi się ubrać.Staraj się rozmawiać z kobietami, by poprawiać swoją pewność siebie i być dla kobiety przekonującym mężczyzną. Sam strój również nie zastąpi „wewnętrznego ja”, ale zgodnie z powiedzeniem „jak cię widzą, tak cię piszą” koniecznością jest odpowiedni strój na pierwszym spotkaniu. Do niego warto dopasować niebanalne dodatki. Więcej na ich temat znajdziesz w artykule: Pomysłowe dodatki dla każdego mężczyzny od marki Lavard. […]

Average
5 Based On 2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *