zabudowy_pojazdow_wp

Producenci samochodów dają swoim klientom możliwość dostosowywania aut do własnych potrzeb. Z tego względu możliwy jest zakup pojazdów niezabudowanych, które następnie zagospodarować można wedle swojego uznania. Możliwości jest dużo – od prostych skrzyń ładunkowych po zabudowy specjalistyczne. Różnorodność i mnogość oferty jest tu tak duża, że nie sposób wymienić wszystkie opcje w jednym artykule. Powiemy tylko o kilku, o tych, które cieszą się największą popularnością.

Porządna zabudowa – czyli jaka?

Jeśli chcemy, by wybrana przez nas zabudowa wytrzymała długie lata, powinna cechować się nie tylko wysoką jakością. Nastawiając się na wieloletnią eksploatację auta, musimy zwrócić uwagę na ergonomię oraz możliwości rozbudowy, bądź modyfikacji w przyszłości. Dobre zabudowy samochodowe to takie, które użytkownikowi pozwolą zaoszczędzić czas i sprawniej wykonywać codzienne obowiązki.

Laweta – by sprawnie nieść pomoc

Awarie i wypadki zawsze zdarzają się w niespodziewanych momentach. Wówczas niezbędna może się okazać pomoc lawety. Zabudowy samochodowe do transportu pojazdów mogą mieć różne przeznaczenie. Jedne będą wykorzystywane do przewozu pojazdów ważących nie więcej niż 3,5 tony, inne – do 5 bądź 7,5 tony. Nic nie zmienia faktu, że każda z nich przeznaczona jest dla przedsiębiorców, którzy na co dzień zajmują się transportem samochodów czy quadów.

Izoterma i chłodnia – zawsze świeżo i na czas

Żywność, leki, mrożonki owoce i warzywa to tylko część produktów, które wymagają stabilnej, a niekiedy jednocześnie niskiej temperatury. Przedsiębiorcy, którzy stawiają na trwałość produktów, dużą ładowność i spersonalizowane wyposażenie mogą zdecydować się na zabudowę izotermiczną kontenerową. Izoterma zapewnia stałą temperaturę w przedziale od 0 st. do 20 st. C. Istnieje możliwość podniesienia temperatury do 25 st. C. Wymaga to zamontowania w przestrzeni ładunkowej dodatkowego urządzenia grzewczego. W przypadku konieczności utrzymywania temperatury od 0 do -20 st. C (transport m.in. mrożonek i leków) przydatna okaże się chłodnia – lodownia. Od izotermy odróżniają ją grubsze ściany i drzwi. Ci, którym zależy na połączeniu funkcjonalności z nowoczesną stylistyką, powinni zastanowić się nad zabudową Lambox. Została ona zaprojektowana tak, by była maksymalnie funkcjonalna, a także wyróżniała się zarówno podczas targów, jak i w codziennym ruchu ulicznym.

Wszechstronny świat przyczep

Przyczepy towarowe, lekkie, spedycyjne – czasami zabudowa popularnego auta dostawczego to za mało. Z pomocą przychodzą przyczepy typu furgon, których różnorodność jest wprost zdumiewająca. Ich maksymalna ładowność zawiera się w przedziałach 350 kg – 2050 kg (przyczepy furgon z niskim podwoziem) lub 570 kg – 2100 kg (przyczepy furgon z wysokim podwoziem). Przyczepy typu furgon powstały z myślą o transporcie ładunków wymagających zamknięcia lub zakrycia. Używanie ich jest wygodne m.in. dzięki antypoślizgowemu wnętrzu oraz uchwytom mocującym. Pamiętajmy, że powierzchnia ścian przyczep (podobnie jak zabudów) to doskonały nośnik reklamy naszej firmy!

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *

Array