elegancki-slub

Wesele to moment niezwykły i każdy chciałby, aby ten dzień miał wyjątkową oprawę. Jest kilka ważnych elementów, których nigdy nie może zabraknąć na eleganckim weselu.

Jak przygotować wyjątkowe wesele?

Jeśli chcemy mieć niesamowite i niezapomniane wesele, przygotowania powinniśmy zacząć już na kilkanaście miesięcy wcześniej. Jedną z pierwszych czynności jakie należy wykonać, jest rezerwacja eleganckiej sali bankietowej. Zanim jednak to zrobimy, musimy mieć chociaż ogólną wizję na temat naszego wesela i znać przewidywaną liczbę gości. Inne usługi, które trzeba rezerwować dużo wcześniej to przede wszystkim filmowanie wesela, sesja ślubna, wynajęcie zespołu muzycznego. Na kilka miesięcy wcześniej trzeba zająć się formalnościami w urzędzie i w kościele, zarezerwować kosmetyczkę, fryzjera oraz termin w salonie sukien ślubnych. Ze stosownym wyprzedzeniem zajmujemy się także doborem świadków oraz zamawianie wszelkich dekoracji. Pewnego wyprzedzania wymaga także rezerwacja usługi samochód do ślubu.

Co zdecyduje o wyjątkowości wesela?

O tym jak goście zapamiętają nasze wesele, będą decydować przede wszystkim elementy wizualne oraz to, jak goście będą się na nim bawić. Bardzo ważne jest więc miejsce w którym odbędzie się ślub. Może to być super elegancka sala bankietowa, która ma też zaaranżowane piękne otoczenie. Wyjątkowo elegancko wyglądają także śluby, które odbywają się w plenerze, na przykład nad brzegiem jeziora albo w malowniczych górach. Należy zadbać o wystrój miejsca, w którym odbywa się ślub. Najczęściej jest to kościół. Dekoracja powinna być więc wyjątkowa i bogata w żywe kwiaty. Stosowną dekorację należy wykonać także przed domem pani młodej.


Ważną rolę w tym dniu odegra także muzyka. Do kościoła można zamówić kwartet smyczkowy albo specjalną orkiestrę. Z kolei na weselu powinien być dobry zespół muzyczny, który porwie wszystkich do zabawy. W czasie imprezy warto zadbać o liczne atrakcje, takie jak pokazy tańca, fotobudka czy sztuczne ognie.

Wygląd państwa młodych

Młoda para w dniu swojego ślubu powinna wyglądać olśniewająco, niecodziennie i elegancko. Już na kilka miesięcy wcześniej należy więc odwiedzić salon sukien ślubnych, gdzie wybrana zostanie nie tylko suknia ślubna, ale także garnitur dla pana młodego lub smoking. Zwykle całą uwagę w tym dniu przykuwa wygląd pani młodej, gdzie główną rolę odgrywa suknia. Warto postawić na model niecodzienny, wystawny i bogato zdobiony. Zależnie od gustu może być to suknia typu księżniczka, syrena czy klasyczny model z koronki z odpinanym trenem. Na tę okazje warto zdecydować się także na welon, który podkreśla wagę uroczystości. Doskonałym uzupełnieniem ślubnego wizerunku pani młodej będzie piękne eleganckie uczesanie wraz z ozdobami i wspaniały makijaż ślubny, wykonany przez profesjonalistę. Pan młody również powinien prezentować się nienaganne. Warto wybrać elegancki garnitur i dobrać do niego idealnie pasujące dodatki takie jak mucha, spinki do mankietów i super eleganckie pantofle ze skóry. Uroczymi dodatkami będą także kwiaty. Pani młoda może zamówić sobie niecodzienny bukiet ślubny wykonany z hortensji, tulipanów albo polnych kwiatów. Pasujący bukiecik warto również przypiąć panu młodemu.

Related Posts

3 Komentarzy

 • lol
  9 października 2021

  tekst z którego nie wynika absolutnie nic.

 • śmieszek1
  11 października 2021

  Państwa Młodych? xDDD

 • pani młoda
  12 października 2021

  moim zdaniem nie może zabraknąć włodziereja (nie wiem jak to sie pisze).. ale takiej osoby co zabawia gości, u nas był i wszyscy goście super sie bawili 🙂

Average
5 Based On 3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *