główne_20221202085538_g6abbb5fbd7e0aac85cd767980e355d428ddcd1cd526c9f6f2f4dc68ba520ebc6605ca34df63387f493523cfca360f40ad1e474f2b5fdaff717c6d384985cc36b_640.jpg

Co to jest i na czym polega biorezonans? Co można wykryć, wykonując biorezonans? Kto powinien skorzystać z biorezonansu? Jeśli szukasz podstawowych informacji na temat biorezonansu, znajdziesz je w poniższym artykule.

Zastanawiasz się, czy warto zapisać się na biorezonans? Czym jest badanie tego rodzaju? Co można wykryć podczas biorezonansu? Kto powinien skorzystać z takiej terapii i jakie są ewentualne przeciwwskazania? Na wszystkie pytania odpowiadamy w dzisiejszym wpisie. Już teraz zapoznaj się z jego treścią.

Czym jest biorezonans?

Biorezonans to metoda, którą wykorzystuje się przede wszystkim w medycynie niekonwencjonalnej. Służy nie tylko diagnostycznym celom, ale także leczniczym. Podczas biorezonansu można ocenić stan takich narządów jak wątroba, nerka, serce, trzustka, tarczyca, jelita, stawów, płuc czy żołądka. Ponadto badanie umożliwia ocenę histopatologiczną tkankowych zmian, wczesne wykrywanie zdrowotnych problemów, wykrycie ewentualnych zaburzeń hormonalnych czy morfologii krwi, pasożytów, bakterii i  obecność wirusów, a także zagrożeń nowotworowych razem z określeniem ich lokalizacji. Dzięki terapii biorezonansowej można także sprawdzić, jaki jest stopień zaawansowania choroby, z którą zmaga się badany.

Co można wykryć, odwiedzając gabinet biorezonansu?

Co można wykryć podczas biorezonansu? Wszystko zależy od tego, jakie urządzenie jest wykorzystywane podczas badania i czy biorezonans pozwala dotrzeć do metali ciężkich. Na przykład w Holistic Med biorezonans przeprowadza się za pomocą urządzenia DIACOM, dzięki któremu specjaliści mogą bez problemu wykryć w organizmie człowieka różnego rodzaju patogeny – na przykład wirusy, pasożyty, grzyby, bakterie, metale ciężkie, alergeny, szczepionki czy zanieczyszczenia powietrza. Diagnostyka z użyciem urządzenia DIACOM jest właściwie nieinwazyjna. Pacjenta podłącza się do specjalnego aparatu przez bioinduktory. Podczas badania dokonuje się pomiaru elektromagnetycznego pola przez generowanie energomagnetycznych fal, które mają niskie napięcie. Urządzenie DIACOM odczytuje informacje z mózgu badanego, które wiążą się ze stanami konkretnych narządów znajdujących się z jego organizmie.

Ponadto badanie biorezonansem pozwala wykryć energetyczne zmiany narządów znajdujących się w organizmie. Na stronie Holisticmed.pl znajdziesz więcej informacji na temat badania z wykorzystaniem wspomnianego urządzenia DIACOM.

Dla kogo biorezonans?

Kto powinien skorzystać z terapii biorezonansowej? Ze względu na to, że jest to metoda bezbolesna i bezinwazyjna, na biorezonans Warszawa można zabrać schorowanych pacjentów czy nawet bardzo małe dzieci. Takie badanie warto wykonać w sytuacji, gdy chcemy dowiedzieć się, jaka jest przyczyna naszych dolegliwości.

Biorezonans nierzadko wykorzystuje się także, aby potwierdzić lub wykluczyć podejrzenia, które dotyczą podłoża występujących u pacjenta symptomów. Warto również wiedzieć, że biorezonans działa na poziomie komórki. A zatem terapią tego rodzaju można wykryć wszystkie nieprawidłowości jeszcze przed tym, zanim doprowadzą do rozwoju danej choroby i pojawią się widoczne objawy. Warto więc korzystać z terapii biorezonansowych, bo chociaż nie jest to leczenie w rozumieniu medycyny akademickiej, to można dokładnie sprawdzić cały organizm. 

Są oczywiście pewne przeciwwskazania, jeśli chodzi o wykonywanie biorezonansu. A mianowicie nie poleca się iść na zabieg, gdy jest się w ciąży lub karmi piersią. Lista przeciwwskazań obejmuje także epilepsję, niewydolność układu limfatycznego lub naczyniowo-sercowego czy stan po zawale serca oraz po udarze mózgu. Osoby, które mają rozrusznik serca czy żelazne elementy w ciele także nie powinny korzystać z biorezonansu. Chociaż firma specjalizująca się w biorezonansie nie prowadzi działalności medycznej, to oferuje również pomoc osobom, które chcą rzucić palenie. W dodatku terapia antynikotynowa zbiera świetnie opinie od pacjentów.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *

Array