Boże Narodzenie

Napisałeś już listę prezentów na te Święta? Jeśli odpowiedź na to odwieczne pytanie jest przecząca, być może przydadzą się pomysły, abyś nie znalazł się w ostatniej chwili dotknięty hamletowskimi wątpliwościami. Oto krótki przegląd produktów elektronicznych w różnych dziedzinach. Lista ma na celu zaspokojenie potrzeb zarówno męskich, jak i kobiecych, dlatego staraliśmy się znaleźć rodzaj kompromisu, mieszając konkretne propozycje dla mężczyzn z innymi typowo dla kobiet, nie wykluczając jednak alternatyw odpowiednich dla obu. Aby zapewnić minimalną spójność tej selekcji, woleliśmy podzielić produkty na cztery progi cenowe, zaczynając od minimalnej kategorii 200 PLN. Przejdźmy więc do porad dotyczących upominków technologicznych na Boże Narodzenie 2021, idealnych dla niego i dla niej. Jak poprzednio, odniesiemy się do ofert dostępnych w obszernym katalogu Amazon.

Tanie upominki technologiczne poniżej 200 PLN

Wśród ekonomicznych upominków technologicznych, które mieszczą się w progu wydatków wynoszącym 200 PLN, pomyśleliśmy o lampie stołowej, idealnej, aby nie męczyć oczu podczas nauki i pracy. Regulowane ramię pozwala w łatwy sposób ukierunkować oświetlenie zgodnie z potrzebami, a ściemniacz dotykowy umożliwia włączanie, wyłączanie i regulację natężenia światła, wybierając spośród pięciu temperatur barwowych, trzech regulowanych intensywności oraz energooszczędnych diod LED. Czy masz przyjaciela lub znajomego, który nadal jest bardzo przywiązany do pisania na papierze? Może wtedy mógłbyś pomyśleć o podarowaniu mu Moleskine + Paper Tablet, za pomocą którego można w prosty i intuicyjny sposób digitalizować, edytować i organizować notatki lub szkice. Technologia Ncoded umożliwia dokładne zlokalizowanie miejsca, w którym znajduje się pióro na tablecie i przeniesienie wszystkich notatek na ekran w czasie rzeczywistym.

Dla osób pasjonujących się grami wideo nie mogło zabraknąć tematycznych pomysłów na prezenty, takich jak My Arcade Retro Machine. Jest to mini arkadowa szafka z trzystoma fabrycznie załadowanymi grami wideo, 2,5-calowym wyświetlaczem i zasilaniem bateryjnym. Bardziej przedmiot dla nostalgików niż rzeczywiste, łatwe w obsłudze urządzenie do gier, ale biorąc pod uwagę cenę, w jakiej jest oferowane, może być strzałem w dziesiątkę.

Pomysł na prezent na Boże Narodzenie, szczególnie doceniany podczas mrozów to ocieplająca peleryna termiczna, z której mogą skorzystać zarówno panie, jak i panowie. Czy chciałbyś doradzić komuś, aby zrzucił kilka kilogramów, ale nie masz odwagi, aby być tak jednoznacznym? RENPHO cyfrowa skala diagnostyczna zrobi za Ciebie brudną robotę, obliczając masę ciała, tłuszcz, masę kostną i tak dalej. Jest doceniany za kompaktową konstrukcję, darmową aplikację na smartfony i tablety oraz bardzo interesujący stosunek jakości do ceny.

Upominki technologiczna poniżej 400 PLN

Przejdźmy w górę kategorii, wymieniając wybrane upominki technologiczne poniżej progu wydatków 400 PLN. Robimy to, zaczynając od konkretnego urządzenia, które może przydać się również do użytku domowego. Odnosimy się do myjki ultradźwiękowej, przydatnego urządzenia do czyszczenia małych przedmiotów, takich jak biżuteria, okulary i zegarki. Mając na uwadze potrzeby kobiet, produkty do pielęgnacji ciała są zawsze mile widziane. Na przykład lokówka, która jest wyposażona w wymienną komorę o dwóch rozmiarach, bezszczotkowy silnik z powłoką ceramiczną oraz system zabezpieczający przed zapętleniem. Mniej delikatny, ale z pewnością przydatny jest Braun z technologią Sensosmart, w zestawie z siedmioma akcesoriami.

Czy osoba, którą masz na myśli, uwielbia wytapetować dom wspomnieniami? W takim wypadku prawdopodobnie podziękuje Ci, jeśli zdecydujesz się dać jej ramkę do zdjęć cyfrowych. Jednak wskazany model może być również przydatny jako odtwarzacz muzyki, odtwarzacz filmów MPEG, budzik i kalendarz; wszystkie funkcje są w pełni programowalne dzięki dostępnemu specjalnemu pilotowi. Pozostając w temacie artykułów gospodarstwa domowego, Oregon Scientific Weather Station wygodnie wyświetla prognozę pogody za pomocą szeregu ikon. Wyświetlacz LCD zmienia kolor w zależności od temperatury na zewnątrz, natomiast tradycyjny zegar/kalendarz ustawiany jest automatycznie za pomocą sterowania radiowego. Inną opcją jest fajny robot, który łączy wstępnie ustawioną sztuczną inteligencję z kilkoma konfigurowalnymi funkcjami. Sterowany za pomocą poleceń głosowych lub dostępnej bezpłatnej aplikacji, Max angażuje więcej młodych ludzi w zabawne zajęcia związane z nauką, technologią i matematyką. Wyposażony w zintegrowane czujniki podczerwieni, które umożliwiają poruszanie się po domu i omijanie przeszkód po drodze, robot polecany jest dla dzieci powyżej 10 roku życia.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *