biuro_wp

Zakupy w sklepie internetowym możesz zrobić bez nerwów, oszczędzając czas. Co więcej, masz możliwość wygodnego porównywania różnych ofert i wyboru najlepszej propozycji. W stacjonarnym salonie meblowym zazwyczaj decyzję trzeba podjąć szybciej, co nie wszystkim odpowiada. Jakie są zalety robienia zakupów online i dlaczego warto wybrać taką opcję? Sprawdzamy, co o tym sądzą pracownicy home office.

Zakupy bez kolejek – korzyści płynące z kupowania mebli online 

Kupowanie wyposażenia domu lub mieszkania przez internet niewątpliwie ma wiele zalet. Pierwszą jest szeroki wybór asortymentu – w sklepie internetowym nieraz znajdziesz towary niedostępne stacjonarnie. Z tego powodu łatwiej kupić coś idealnie dopasowanego do potrzeb, gustu oraz wpisującego się w estetykę posiadanych już sprzętów. 

Po drugie – meble kupowane przez internet mogą kosztować mniej. Jak to możliwe? Sklepy online często oferują atrakcyjne promocje, zniżki czy nawet darmową dostawę. Ponadto szybko można porównać różne oferty i wybrać najkorzystniejszą.  

Nie potrafisz się zdecydować? Przy dokonywaniu wyboru pomocne są opinie klientów Salonów Agata, które ułatwiają podjęcie decyzji. Przed złożeniem zamówienia sprawdź, które cechy produktu docenili inni kupujący.

Bezpieczne zakupy w sklepie internetowym

Zakupów przez internet nie trzeba się obawiać – Salony Agata dają swoim klientom gwarancję bezpieczeństwa. Co więcej, jeśli z jakiegokolwiek powodu zakupione meble nie spełnią Twoich oczekiwań, możesz dokonać zwrotu. W przypadku zakupów na odległość ustawa o prawach konsumenta umożliwia odstąpienie od umowy w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia. Pamiętaj tylko, aby oddać towar w nienaruszonym stanie.

Jak odebrać zamówienie złożone w sklepie online? 

Szybkie, wygodne i bez długich kolejek – takie właśnie są zakupy w sklepie internetowym. Jak to wygląda w Salonach Agata? Po złożeniu zamówienia masz kilka możliwości. Pierwszą jest dostawa towaru pod wskazany adres za pośrednictwem wybranej firmy kurierskiej.

Kolejne opcje to: odbiór w sklepie, odbiór z magazynu przy salonie lub dostawa do Megaskrytki. Megaskrytki znajdują się obok salonów w Katowicach, Krakowie, Bielsku-Białej, Gdańsku, Szczecinie, Łodzi, Poznaniu, Radomiu oraz Warszawie-Targówku. Kiedy Twoje zamówienie będzie gotowe do odbioru, drogą mailową oraz SMS-em otrzymasz powiadomienie i kod odbioru.

Od momentu otrzymania powiadomienia masz aż 5 dni na odbiór, a jeśli wybrałeś Megaskrytkę – 48 godzin. Po upływie tego czasu towar zostanie przeniesiony do magazynu lub salonu i tam nadal będzie na Ciebie czekał.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *

Array