20240109160901_download

Gwiezdne Wojny to hit, który od lat, nieprzerwanie zdobywa nowe rzesze fanów. Filmy i seriale animowane Star Wars kochają mali i duzi, a w sprzedaży nie brakuje przeróżnych gadżetów związanych z produkcją. Zabawki, piórniki, pościele, to tylko kilka z przykładów produktów, które można nabyć z motywem Gwiezdnych Wojen.

A gdyby tak jedną ze ścian pokryć fototapetą Star Wars? Gwarantujemy, że dla fanów galaktycznych przygód będzie to ogromna radość i najpiękniejsza ozdoba pokoju. Teraz fototapeta Star Wars jest na wyciągnięcie Twojej ręki – w korzystnej cenie i najwyższej jakości.

Fototapeta Star Wars – ponadczasowa dekoracja pokoju 

Seria o Gwiezdnych Wojnach cieszy się popularnością na całym świecie i na stałe zapisała się do popkultury. Niemalże każdy, kto zachwyci się tą produkcją, pozostaje jej wiernym fanem przez lata. Tym samym śmiało można powiedzieć, że inwestycja w dekorację ściany, jaką jest fototapeta z motywem galaktycznym, okaże się strzałem w dziesiątkę, ponieważ będzie rosła razem z dzieckiem. Co to oznacza? Wizerunki bajkowych bohaterów szybko tracą na aktualności, bo o ile fascynują sześciolatka, to już dziewięciolatek może powiedzieć, że jest za duży na takie bajki. A co się z tym wiąże, marzy o remoncie pokoju i pozbyciu się z niego wszelkich motywów, które adresowane są do małych dzieci. Zupełnie inaczej jest w przypadku fototapety Star Wars, ponieważ ta tematyka interesuje zarówno maluchy, jak i nastolatków. Stąd też, jeśli planujesz remont pokoju dziecięcego swojego syna lub córki, to godna uwagi jest fototapeta Star Wars w sklepie z fototapetami Marubi.pl. O jej ponadczasowości świadczy nie tylko motyw, ale też kolorystyka, która utrzymana jest w szarości. Na fototapecie widnieją bowiem szkice różnego rodzaju statków kosmicznych.

Fototapeta Gwiezdnych Wojen na wymiar

Decydując się na tak efektowną fototapetę, jak ta, przedstawiająca galaktyczne motywy z Gwiezdnych Wojen, nie trzeba martwić się dodatkowymi dekoracjami. Bo ona stanowi dekorację samą w sobie. Dużym atutem tej fototapety pozostaje też to, że drukowana jest na wymiar, dzięki czemu można idealnie dopasować ją do swojego wnętrza. Doskonale będzie wyglądała nie tylko na prostej ścianie, ale także tej, na której znajdują się drzwi. Tyle tylko, że chcąc je ukryć za pomocą fototapety, trzeba zaznaczyć to przy zamówieniu oraz dołączyć rysunek. Wszystko po to, aby nie okazało się, że łączenie bryt (pionowych pasów fototapety) przebiega w newralgicznym miejscu drzwi. Kolejną ważną informacją jest to, że fototapety producent Marubi oferuje na trzech materiałach, których faktura przypomina piasek, beton lub prążki 3D. Nie wiesz, na który materiał się zdecydować? W takim razie zamów próbki fototapety i na żywo zobacz każdą z dostępnych faktur. To co je łączy, to z pewnością wysoka jakość i trwałość.

Masz w domu zagorzałego fana Star Wars, któremu chcesz zrobić niespodziankę i umieścić galaktyczny motyw w jego pokoju? Fototapeta w minimalistyczny wzór ze szkicem statków kosmicznych to doskonały wybór i piękna dekoracja, która wywoła nieposkromioną radość u każdego wielbiciela kultowych Gwiezdnych Wojen. 

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *

Array