Czy dodanie firmy jest odpłatne?

Nie, dodanie firmy do katalogu jest darmowe w podstawowej wersji. Rozszerzenie wizytówki o niestandardowe pola może być dodatkowo płatne. W przypadku chęci rozbudowy wizytówki o dodatkowe pola prosimy o kontakt.

Wizytówka mojej firmy znajduje się już w katalogu. Czy mogę sam nią zarządzać?

Tak, po wejściu w daną wizytówkę, w kolumnie po prawej jest przycisk umożliwiający zgłoszenie się po swoją wizytówkę. Wymagane jest jednak posiadanie konta w naszym serwisie. Należy przesłać krótki formularz, a następnie czekać na weryfikację. Po pozytywnej decyzji, wizytówką będzie można zarządzać z panelu użytkownika.

Moja firma nie pasuje do żadnej kategorii. Co zrobić?

Istnieją dwie możliwości: 1) Przesłanie do nas informacji o potrzebie stworzenia nowej kategorii lub lokalizacji; 2) Dodanie firmy do kategorii Inne. Zweryfikujemy rodzaj działalności i zadecydujemy czy wymaga ona stworzenia nowej kategorii.

Dane na temat mojej firmy się nie zgadzają. Co zrobić?

Dziękujemy za czujność 🙂 Można skontaktować się z nami mailowo lub na stronie danej firmy wybrać przycisk "Zgłoś" i przesłać do nas informację.

Czy można usunąć wizytówkę z portalu e-lubliniec.pl

Tak, istnieje taka możliwość. Obecność na portalu jest dodatkową formą reklamy, jeśli jednak nie chcesz, aby Twoja firma się tutaj wyświetlała, daj nam znać 🙂