Drukarnia

drukarnia w LublińcuDrukarnie wykorzystywane są najczęściej jako miejsce w którym można zaopatrzyć się w wszelkiego rodzaju materiały reklamowe. Niezależnie od tego czy posiadasz małą firmę, wielkie przedsiębiorstwo czy też działasz na własną rękę reklama jest Ci potrzebna aby pozyskać nowych klientów. Drukarnie w Lublińcu to jednak nie tylko usługi powiązane z reklamą to także usługi informacyjne takie jak wydruk plakatów czy przede wszystkim prasy.

Czy wybór drukarni jest prosty? Z pewnością nie. Istnieje masa kryteriów, które definiują jakość oferowaną przez tego typu firmy. W mieście wielkości Lublińca lokalizacja nie jest głównym czynnikiem. Zdecydowanie większe znaczenia ma cena oraz renoma drukarni. Przed wyborem punktu druku należy koniecznie zapoznać się z opiniami w sieci oraz przypilnować indywidualnych ustaleń z drukarnią co do jakości, ceny oraz terminu wydruku.

Większość drukarni oferuje również usługi grafików. W takich przypadkach można powierzyć im kompleksową obsługę opierając się tylko i wyłącznie na podanych wytycznych. Jest to kolejny z ważnych czynników przy wyborze odpowiedniej drukarni w Lublińcu. Warto sprawdzić, czy wybrana przez nas drukarnia posiada takie usługi. Mamy wtedy pewność, że projekt zostanie dobrze dostosowany do druku. Jeśli chcemy sami przygotować plik bez pomocy grafika warto zapoznać się z takimi pojęciami jak spady, marginesy czy też odpowiednimi formatami plików.

Co możemy zamówić w drukarnii:

  • Ulotki
  • Plakaty
  • Etykiety
  • Wizytówki
  • Kalendarze
  • Katalogi
  • Naklejki
  • Opakowania

Są to najpopularniejsze formy dostępne w drukarniach. Nie oznacza to, że na tym koniec. Często drukarnie poszerzają swoje usługi o różne materiały reklamowe jak np. smycze, długopisy, koszulki, kubki czy także banery oraz różnorodne roll upy.

Podejmując decyzję dotyczącą druku warto zastanowić się co będzie dla nas najlepszym wyborem. Ulotki są dobrym rozwiązaniem, aby zaprezentować nie tylko firmę, ale także dany produkt/usługę czy też wydarzenie. Jest to głównie spowodowane większą powierzchnią, którą można wykorzystać na dodatkowe treści. Jak wygląda sprawą z powierzchnią w przypadku wizytówki? Lubliniec i jego drukarnie posiadają różne wymiary wizytówek. Warto zapoznać się z formatami i wybrać ten rozmiar, który będzie dla nas najbardziej poręczny i zmieszczą się na nim wszystkie niezbędne informacje. Czy wizytówki to jedyny produkt, przy którym należy się zastanowić nad wymiarami? Z pewnością nie. Największy wybór co do rozmiarów przy małych formach druku dotyczy zdecydowanie ulotek. Mogą być one jednostronne, dwustronne, w formacie DL, składane itd. Warto przedyskutować formę wydruku z drukarnią, która powinna zaproponować najlepsze rozwiąznie.

Każda drukarnia w Lublińcu posiada własne zasady, aczkolwiek standardy druku są wszędzie takie same, dlatego przed przystąpieniem do rozmów na temat czy to druku plakatów, ulotek czy też wizytówek, warto poczytać trochę na temat zagadnień, którymi drukarnie mogą nas zaskoczyć.

Wkrótce zaprezentujemy dostępne punkty druku w naszym mieście oraz zastanowimy się jaka jest najlepsza drukarnia. Lubliniec powinien wiedzieć, gdzie najlepiej drukować swoje zamówienia.

Drukarnia Sil-Veg-Druk ul. Niegolewskich 12
42-700 Lubliniec
tel. 34 356 29 61
biuro@svd.pl
Gordon-Amerex ul. Piaskowa 31
42-700 Lubliniec
tel. 34 353 10 70
biuro@drukarnia-lubliniec.pl
Ksero Studio ul. Tysiąclecia 8
42-700 Lubliniec
tel. 34 353 10 65
kontakt@ksero-studio.com
KB-Studio ul. Św. Anny 21
42-700 Lubliniec
tel. 34 350 62 57
klaudiabasan@wp.pl
M Pixel ul. Cebulskiego 9
42-700 Lubliniec
tel. +48 507 056 675
poczta@mpixel.com.pl
4

Oceń przydatność tej strony

A Twoim zdaniem z czyich usług w tej dziedzinie warto skorzystać?

avatar